.

.

3Pcs Сончоглед Headband Круна Headpiece Daisy Headband за Жените Девојка Прилагодливи Коса Венец Гарланд Додатоци Булчински Свадба Партии Фестивали Фото Реквизити BHH14-3

3Pcs Сончоглед Headband Круна Headpiece Daisy Headband за Жените Девојка Прилагодливи Коса Венец Гарланд Додатоци

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

SAFE МАТЕРИЈАЛИ : Сончогледово коса додатоци е составен од ткаенина цвеќиња и вештачка кожа јажиња.Тоа е многу мека и удобна, а не да кука на косата.Тоа може да го реши проблемот на лицата со алергиски ливчиња.ATURDY & ПРИЛАГОДЛИВИ : Daisy headband е многу цврсто фиксирани на јаже, па не се грижи за испаѓање.Прилагодливи ремени на грбот, должина 37", што одговара на секого и не бараат ексклузивно фризура да го одржи.ПОВЕЌЕ ПОЈАВУВАЊЕ на СТИЛОВИ : едноставен, елегантен дизајн на сончогледово круна прави да изгледа повеќе шармантен.Две бои се достапни за вас за да изберете од, било облека може да се носи со чувство за стил.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : вкупно 3pcs цвет headpiece, Добар Избор за било какви посебни оној што се грижи, како вашата прекрасна ќерки или вашите блиски и пријатели,збир на одлични персоналните подароци за ќерка, сопруга, девојки, сестра.СОВРШЕН ПРИЛИКИ : Постојат единаесет мали цвеќиња во секоја паричка коса бенд, и дијаметарот на цвеќиња е 1.57".Идеален за Годишнина, ангажирање, партија, датум, свадба, цвет девојка, секојдневна облека, одмор, фотографија.Материјал : Ткаенина и вештачка кожа јаже Боја : Жолта со Кафе Јадро, Жолт, бел Цвет Дијаметар : 1.57 инчи Цвет Headband Должина : Околу. 37 инчи Пакет Содржина : 1× Жолта со Кафе Core Цвет круна 1 × Жолт Цвет круна 1 × Бел Цвет круна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите