.

.

Бебе Девојка се Поклонат Headbands Новороденче Hairband Бебе Turban Заврзана Еластична Headwrap за Деца Коса Додатоци

Бебе Девојка се Поклонат Headbands Новороденче Hairband Бебе Turban Заврзана Еластична Headwrap за Деца Коса

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Овие ткаенина водат headwraps се меки, со еден слој, нема да се шие, суровини. (рабови не се пораби).На еластичен, голи девојка headbands може да се протегала да се вклопи во главата на едно доенче сите на патот до дете девојки.Лесно можете да најдете друга боја за да одговара на различни облека.Тие се ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ.Бебињата дури и не чувствуваат дека на главата бенд е таму!.Коса додатоци и headbands не се наменети да се користат како играчки.Тоа е толку лесно да се облекуваат или се задржи на повик.Прилики : На бебе девојка се поклонат headband е толку згодна и симпатична да одговара многу добро вашиот малку девојки облека; особено погодни за бебе туш, роденден, семејна фотографија, Божиќ, пантомимичари, фестивалот се покаже или carnivaland така натаму.Забелешки и Сугестии : Овие ткаенина водат headwraps се меки, со еден слој, нема да се шие, суровини.Служба : Ние ги охрабруваме корисниците да ги прегледате деталите на нашата headbands.Секој од нашите прекрасна бебе headbands се направени специјално за новороденчињата години ред и кревката коса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите