.

.

3Pack Пластични Среќен Роденден Headband Принцезата Роденден Слатки Додатоци за Коса Обрачот Декорација Материјали за Малку Девојка на Тинејџерите

3Pack Пластични Среќен Роденден Headband Принцезата Роденден Слатки Додатоци за Коса Обрачот Декорација Материјали

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Симпатична среќен роденден headband коса карики : секој пакет од 3 парчиња и 6 бои, бои се розева, сина и жолта.малку девојка роденден тиара Headbands.Удобен, лесно да се носат, лесни, и може да бидат заменети со различни фризури.Принцезата роденден услуги headband е совршена декорација за вашиот девојка роденден.За разлика од вообичаените роденден круна, овој роденден headband е украсен со букви. "Среќен роденден" ќе се разбуди луѓе внимание.кој додава празнична фактор.Слатка и едноставна девојки роденден пластични headbands големина : headbands големина : 4.33*5.9 инчен,тежина : 10.0 g/еез.удобно големина за одредување девојки коса и ви помага да ги красат вашата коса добро.Совршено погодни за роденден прослави за девојчињата на возраст од 1-21. Дури и родендени на сите возрасти.Широк Апликации : Овие прекрасни headband главата обрачот може да се примени во различни прилики, што можете повеќе поставен во секојдневниот живот, страните, церемонии, proms, свадби, родендени, датуми, одмор и photoshoot.Тие можат да бидат убави подароци за вашата сопруга, ќерка, сестра или пријатели.Роденден девојка тиара headband - Прекрасна принцеза роденден девојка hairband headwear дека е издржлив и совршен за повторна употреба.Совршен партија подарок за жените, сопруга, мајка, девојки,ќерка,сестра, пријателка, итн.Одлична партија подарок/goodie кеси додатен!.Моден елегантен изглед коса, игли за малку девојка коса додатоци за коса обрачот headband, Супер Убава Трендовски Дизајн Декоративни Коса, Накит Можете да ги споделите овие слатки косата се украси со твоите соученици, девојки ,ќерка или семејство на фестивалот ден, Тие ќе изненадување за вашиот сладок подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите