.

.

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 40X40X10MM XCUT (Пакување од 100) (ATS-07H-113-С1-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 40X40X10MM XCUT (Пакување од 100) (ATS-07H-113-С1-R0)

DEN 2368.80

Износ
Во продавницата.

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Bulk Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.575"; (40.00 mm)Ширина : - 1.575"; (40.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.394"; (10.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 11.76 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-07 H100 : - $4.23620 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите