.

.

Kuriyama Kuri Тец A1687 Серија PVC/Полиуретан Мешавина Засилен Спреј Црево, 800 psi, 300' Должина x 3/8 ID, Зелена

Kuriyama Kuri Тец A1687 Серија PVC/Полиуретан Мешавина Засилен Спреј Црево, 800 psi, 300' Должина x 3/8 ID,

DEN 9346.32

Износ
Во продавницата.

Исклучително тешка и kink отпорни.ПВЦ/полиуретан помеша јадро обезбедува подобра хемиска отпорност од споредливи сите-PVC црева.Ребрести покрие обезбедува одлични абразија-отпор.Pin-pricked покрие отвори пареа помага во спречување на балон.Силикони-бесплатно, Еден-парче должини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите