.

.

Kuriyama - K4131-06X300 Kuri Тец K4131 Серија PVC Спреј Армирано Црево, 600 psi, 300' Должина x 3/8 ID, Жолта

Kuriyama - K4131-06X300 Kuri Тец K4131 Серија PVC Спреј Армирано Црево, 600 psi, 300' Должина x 3/8 ID, Жолта

DEN 1303.20

Износ
Во продавницата.

Економски цени.Ребрести покритие за намалена влечете и зголемена флексибилност.Pin-pricked покрие отвори пареа помага во спречување на балон.Не-означување и мала тежина лесно да се извиткани по употребата.Надолжни зајакнување предиво подобрување на спојување на задржување и намалување на издолжување под притисок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите