.

.

чиста & Природна Хена(Lawsonia Inermis) Буре За Коса Боја/Color (500 гм)

чиста & Природна Хена(Lawsonia Inermis) Буре За Коса Боја/Color (500 гм)

DEN 718.80

Износ
Во продавницата.

Хена прав дава природен црвена боја за коса без какви било хемикалии.Тоа, исто така, дава природни сјај и кондиционирање на косата.Хена прав дава природен црвена боја за коса без какви било хемикалии.Тоа, исто така, дава природни сјај и кондиционирање на косата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите