.

.

Цвет Убавина топлотен бран Бронзирање Суштината | Течни Highlighter & Илуминатор Bronzer Капки за очи | Лице Сјајот | 0.9 fl.оз

Цвет Убавина топлотен бран Бронзирање Суштината | Течни Highlighter & Илуминатор Bronzer Капки за очи | Лице

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

ПРИРОДНИ БЛЕСКАВ СЈАЈ на КОЖАТА : сонцето-бакна тен е само капка далеку со оваа шминка highlighter исполнет со златен пигменти.Овие светли luminizing капки се создаде природен сјај на лицето.На bronzer трепет лосион совршен за сите тонови на кожата.ДОДАДЕТЕ БЛЕСКАВ ТОПЛИНАТА НА ВАШЕТО ЛИЦЕ : Цвет Убавина топлотен бран Бронзирање Суштината е blendable, buildable возвишеното bronzer и highlighter шминка.Нафта-слободен свиленкаста формула која го подобрува вашата кожа е природниот сјај и создава глам летото сјај.ЛИЦЕТО ИЛУМИНАТОР ШМИНКА : искористете ја оваа течност bronzer за лице на свој или измешајте неколку капки во вашиот фондацијата, буквар или крем.Овие течни highlighter капки со бронзирање пигменти се најдобри canvass да додадете сјај и осветлување да се соочи со шминка.ЛИЦЕ CONTOURING ДА се РЕФЛЕКТИРААТ СВЕТЛИНАТА : без никаков Напор бронза, дефинирате, или контура.Оваа течност highlighter шминка е формулиран со растенија, како и Јојоба, Лаванда и Рузмарин да се обезбеди хидратација.Здрав сјај bronzer шминка без ефекти на сонцето.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА без СУРОВОСТ УБАВИНА : ЦВЕТ нега на кожата и козметика опсег е без суровост од самиот почеток и направени за да бидат ефективни, долготрајни и врвен квалитет. "ТОА Е ЗА ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР ВАС, ПОВЕЌЕТО ВЕСЕЛА ВАС, И ОВЛАСТЕНИ ВАС." - Drew Barrymore.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите