.

.

ДНК MOTORING HITST-2-4O-111-Б.К.-Т1 Класа III 4 Овална Hitch Чекор,Црна

ДНК MOTORING HITST-2-4O-111-Б.К.-Т1 Класа III 4 Овална Hitch Чекор,Црна

DEN 1341.12

Износ
Во продавницата.

Солидна сите-заварени дизајн s наведени капацитети.Ако дестинации многу нешта во вашиот пикап камиони кревет, ќе треба да се искачи во тоа да се стави на вашиот товар на и надвор.И тоа е кога hitch чекор ќе дојде во рака.Нашите професионални техничари прават тешки за истражување и развој во тестирање автомобил апликации и опрема за нашите производи.Ние, исто така, направи ригорозни тестирање на сила, издржливост, како и долговечност на материјалот со цел да бидете сигурни дека кога производот ќе пристигне на потрошувачите крајот дека е подготвен да оди без грижи.Боја : Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите