.

.

eufy Безбедност, eufyCam 2C 2-Cam за Полнење, Безбедносната Камера на Отворено, Безжични Home Security Систем со 180-Ден на животниот Век на Батеријата, HomeKit Компатибилност, 1080p HD, IP67,

eufy Безбедност, eufyCam 2C 2-Cam за Полнење, Безбедносната Камера на Отворено, Безжични Home Security Систем

DEN 5759.76

Износ
Во продавницата.

Она што се Вклучени : eufy Cam buxtehuder бул.На Сигнали, Кои Материја - Човечки откривање технологија им овозможува на вашите надворешна безбедносна камера за интелигентно откривање на телото форма и лицето на моделот.Половина Година за Безбедност од 1 Наполнет - Избегнувајте чести патувања, за полнење на батеријата и да уживате во 180-ден на животниот век на батеријата од само едно полнење.Подготвени за Било какви Временски услови - Со IP67 водоотпорна-оценка, eufy Cam 2 C е изграден да го издржат елементи.eufy БЕЗБЕДНОСТ eufy Cam 2 C 11 Штити Вас, Вашето Семејство и Вашата Приватност Секој eufy за БЕЗБЕДНОСТ на производот е конструиран за да се осигура вашата безбедност податоци се чуваат во приватна.Плаќаат за cloud складирање треба да биде опција, не е доброволно-но-задолжително цена да тврдат дека вашата безбедност на снимката.Пристап до вашите снимки бара micro SD картичка да биде вметната во Home Base Станица е регистриран, и ќе се логирани за да на сметка врзана за тоа.Воено-Одделение Безбедност на Податоци, Вашите податоци се за вашите очи само.Има мир на умот дека ќе имаат сигурна евиденција на сето она што се случува околу вашиот дом. 2 C, Home Base 2, Монтирање, Микро USB Полнење Кабел, AC Адаптер, Ethernet Кабел, Упатство.Нула Скриени Трошоци Дизајниран да се заштити вашиот дом, како и вашиот паричник, eufy Cam 2 C е еден-време за купување, кои ги комбинира за безбедност со погодност.Тоа е зошто тоа е обезбедено со AES 256-битна сметка за енкрипција и 128-битна видео енкрипција.Детални Ноќ Визија - Приказ на снимки или живеат снимката во свежи јасност, дури и во текот на ноќта, за јасен преглед на кој е таму.Обезбедувајќи ви се само предупредени кога една личност, а не залута мачка, пристапи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите