.

.

LED Вдлабнати Осветлување 6 Инчен 1 Пакет+Безбедност Floodlight Камера 1 Пакет

LED Вдлабнати Осветлување 6 Инчен 1 Пакет+Безбедност Floodlight Камера 1 Пакет

DEN 2385.60

Износ
Во продавницата.

Можете да контролирате ја апликацијата за да ја провери ситуацијата околу куќата. 【СТАН Контрола & Поддржува Cloud Складирање и Micro SD Картичка】Преземете Lumary апликации за далечинско за контрола на производот функција преку стан, И ние обезбедуваме бесплатен еден месец cloud складирање судењето за клиентите, и поддршка до 128 G Micro SD картичка експанзија, Кога складирање е полна, тоа автоматски циклус се појавува стариот видео снимки, Lumary бренд нуди силни по-продажбата на услугата и ние може да ви помогне да ги реши сите прашања треба тие да се појават.ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас.Широко се користи во вашиот двор, гаража, од страна на куќа, предната врата, а тоа доаѓа со инсталацијата комплет, не треба да се купи други додатоци.Ја прилагодите осветлување на главата и на камерата позиции за да се покријат саканата области за оптимални перформанси, Полна боја визија ноќ режим ви овозможува да ги видите во вистинската боја за да се осигура дека вие не пропуштајте било детали. 【Поддржува 2.【2К Авто-следење на Камера и Боја Визија Ноќ】3 MP Отворено камера со floodlight автоматски ќе песна објектите кои се движат, Хоризонтална агол на ротација до 355 степени, вертикална ротација агол до 90 степени.Во текот на ноќта интелигентни признавање на амбиентална светлина, Автоматски го вклучите или исклучите рефлектори, преку движење откривање функција, инстант push известувања и движење откривање слики ќе биде испратена до вашиот телефон веднаш. 【Движење Откривање на Информации и Интелигентните Начини】Потоп светлината камера отворено има различни начини вклучуваат (интелигентен режим, инфрацрвена режим, боја на светлина режим). 【IP66 Водоотпорен и Инсталација комплет】Lumary потоп светлината безбедносна камера има силна IP66 водоотпорен функција, кој е совршен за надворешна употреба и не може да функционира нормално во груби средини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите