.

.

Безжична Патеката Сензор со 1/3 Миле Спектар 2000mAh Батерија, Сензор за Движење Аларм Отворено Детектор за Проширување Wuloo Патеката на Алармот (Само Сензор, НЕ МОЖАТ да

Безжична Патеката Сензор со 1/3 Миле Спектар 2000mAh Батерија, Сензор за Движење Аларм Отворено Детектор за

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Сигурен 536m) тестирани во реалниот свет прилагодувања со дрвја, згради, ѕидови, и возила за точна мерка на безжичен спектар.Водоотпорна движење сензори—работи и во дожд или снег!.Батерија може да открие многу движења во краток временски период - ве Молам, инсталирајте на сензорот во област со пониски сообраќај.Области со hightraffic каде што многу луѓе се шетаат не се идеални за сместување.На сензорот може да не функционира.Причина 1 : сензор не е поврзување со внатрешноста на батеријата - проверете ја батеријата врска во внатрешноста на сензор.Причина 2 : батеријата на сензорот има стигаат - ве Молиме да ја дополните сензор со користење на вклучени AC адаптер.Причина 3 : сензор е ИСКЛУЧЕН и не е се сврте грбот на Прес и Задржете го копчето за да го вклучите сензор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите