.

.

DAUERHAFT Жичен Doorbel, Анти-Оксидација, за Спречување на Забите, Максимална Издржливост.за Дома, Канцеларија за Контрола на Пристап Систем

DAUERHAFT Жичен Doorbel, Анти-Оксидација, за Спречување на Забите, Максимална Издржливост.за Дома, Канцеларија

DEN 2083.20

Износ
Во продавницата.

Надворешни жичен врата, идеален избор за безбедност на пристап на системот за контрола.Опремен со јасни, гласни и мека "динг донг" тонови звук.Премиум ABS пластика, материјал, анти-оксидација, за спречување на забите за максимална издржливост.Супериорни перформанси и висока сигурност, да се обезбеди одлична аларм функција.Две инсталација методи на ѕид-монтирани и двострано лепливи ленти, лесен и удобен.Карактеристики : Надворешни жичен врата, идеален избор за безбедност на пристап на системот за контрола.Опремен со јасни, гласни и мека "динг донг" тонови звук.Премиум ABS пластика, материјал, анти-оксидација, за спречување на забите за максимална издржливост.Супериорни перформанси и висока сигурност, да се обезбеди одлична аларм функција.Две инсталација методи на ѕид-монтирани и двострано лепливи ленти, лесен и удобен.Спецификација : Состојба : Бренд New Material : ABSMain Боја : White Operating Напон : 12 V DCOperating Струја : 20m AOperating Температура : -10℃-45℃Релативната Влажност : 40%RH-90%RHInstallation Режим : Ѕид-монтирани или двострано лепливи ленти(Исклучено)Жица Режим на Конекција : Црвено : + 12 V; Црна : GND; Зелено : BELL1; Жолто : BELL2 Size : Прибл.86*86*25mm/3.4*3.4*1.0 in Package Тежина : Околу.83g/2.9 oz Package Листа : 1 * Врата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите