.

.

Бебешка Храна на Одлуки, Пире Изстискване Freezeable Силикони Храна за бебиња Masher за Кујна, за Дома за Ресторан(Сина)

Бебешка Храна на Одлуки, Пире Изстискване Freezeable Силикони Храна за бебиња Masher за Кујна, за Дома за Ресторан(Сина)

DEN 928.80

Износ
Во продавницата.

[ЗДРАВА ДИЗАЈН] Рачно да исцеди сок, храна се произведува не содржи никакви адитиви, тоа е повеќе интимна, интересно, вкусно и безбедно. [МАЛИ ДИМЕНЗИИ] Лесен и пренослив, таа е опремена со 10 стискаш кеси, што е повеќе погоден за носење и употреба. [ЛЕСНО РАКУВАЊЕ МЕТОД] Опремени со мека силика гел, тоа е лесно да се дршка и удобни, со добар употреба на сила, и може да се постигне ефикасна екстракција.1in Squeeze Род Големина : Прибл.Спецификација : Предмет Тип : Бебешка Храна Maker Material : PP+Силикони+Plastic Weight : Прибл. [ЛЕСНО РАКУВАЊЕ МЕТОД] Опремени со мека силика гел, тоа е лесно да се дршка и удобни, со добар употреба на сила, и може да се постигне ефикасна екстракција.Функција : 1. [НАУЧНИ ДИЗАЈН] Донесување не се лизга база дизајн, неговата работа е едноставен и лесен, и работата процес нема да се лизга или се прават грешки.3 oz Storage Торба Големина : Прибл. [ЗДРАВА ДИЗАЈН] Рачно да исцеди сок, храна се произведува не содржи никакви адитиви, тоа е повеќе интимна, интересно, вкусно и безбедно. [БЕЗБЕДНОСТ СОСТОЈКИ] Користење на храна одделение материјали, тоа може да биде во директен контакт со храната, е и не се токсични, и може да се загрева и замрзнати. [НАУЧНИ ДИЗАЈН] Донесување не се лизга база дизајн, неговата работа е едноставен и лесен, и работата процес нема да се лизга или се прават грешки.

Параметрите на производот

Item Type:
Baby Food Maker
Material:
PP+Silicone+Plastic
Weight:
Approx. 462g / 16.3oz
Storage Bag Size:
Approx. 8.8x13cm / 3.5x5.1in
Squeeze Rod Size:
Approx. 5.5x13.5cm / 2.2x5.3in
Squeeze Container Size:
Approx. 13.5x23cm / 5.3x9.1in
Package List:
10 x Storage Bag :
10 x Storage Cover :
1 x Juicing Tool Cover :
1 x Juicing Tool Body :
1 x Squeeze Rod :
1 x Squeeze Container :

Им се допаѓа и на купувачите