.

.

Ажурирање на Меѓународните (ABNP-50PF) 13 x 18 во Половина Големина на Перфорирани Алуминиум Пунџа Пан

Ажурирање на Меѓународните (ABNP-50PF) 13 x 18 во Половина Големина на Перфорирани Алуминиум Пунџа Пан

DEN 955.20

Износ
Во продавницата.

Ажурирање на Меѓународните е 13” x 18” половина големина перфорирани алуминиум пунџа пан (ABNP-50 PF) е одлична за различни печење потреби.Дали печење домашен жешка куче или хамбургер бухти за семеен излет или да се направат серија од шеќер колачиња со користење на вашите мајка свој рецепт оваа пан ќе ги постигне одлични резултати.Овој лист пан е алуминиумска се изгради е засилен со жица rim и има 1” работ да се задржи вашата печива на тавата.Нејзините перфорирани површината овозможува подобро преносот на топлината.Тоа исто така е достапен во полна големина тави.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите