.

.

110V 6-Пан Комерцијални Храна Потоплите, 850W Електрични Пареа Табела Електрични Countertop, Професионални Нерѓосувачки Челик Бифе за Угостителство и Ресторани

110V 6-Пан Комерцијални Храна Потоплите, 850W Електрични Пареа Табела Електрични Countertop, Професионални

DEN 5519.76

Износ
Во продавницата.

Овде ние ви нудиме оваа Електрични Храна Потоплите, вклучувајќи 6 садови и капаци.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив, безбеден и лесен за чистење.Тешки мерач тави и капаци со стандарден дизајн за лесна замена.Постојана контрола на температурата чува храна во пријатна како што сакаат.Прилагодлива температура се движат од 30 до 85 centigrade.На штекер дизајн го прави лесно да се пушти вода во внатрешноста на садот.Голем кујнски апарат која е широко се користат во угостителството, кафетерии, и на други места или настани со големи потреби.Пакет Содржина : 1 x Електрични Храна Потоплите, 6 x Нерѓосувачки Челик Покрива.Спецификации : Моќ:850 W Напон:110 V/60 Hz Капацитет:7 L/1.54 Gal(велика БРИТАНИЈА) 1.84 Gal(НИ) Вкупната Големина:710 x 600 x 270 мм Внатре Големината на Секој Контејнер:300 x 155 x 150 mm / 11.8 x x 6.1 5.9 инчен Пакет Содржина : 1 x Електрични Храна Потоплите 6 x Нерѓосувачки Челик Покрива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите