.

.

AACXRCR Прилагодливи Топлина Светилка за Партиите Buffets, службата за Храна Опрема, Храна, Топлина Потоплите Светилка за Домашна и Комерцијална Употреба Чува Храната То?

AACXRCR Прилагодливи Топлина Светилка за Партиите Buffets, службата за Храна Опрема, Храна, Топлина Потоплите

DEN 1984.80

Износ
Во продавницата.

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур за греење и крушка 250 W, солиден, висока температура отпорни, без деформација.Униформа греење, добра храна изолација ефект.Може да се користи за домашни и комерцијални.Кујна Угостителски Опрема : На бафет греење светилка е нов производ во хотел ресторан и бифе.Тоа може да се задржи на храна топло, спречување на храна од добивање на грип, чести се избегне греење, и да се задржи оригиналниот вкус на храната.Кујна Телескопски Лустерот : На абажур е 36 см во дијаметар, голем дијаметар осветлување опсег е поширок.Висина на светилка тело е 56cm, на синџир е 120cm, а висината е прилагодлив.Имајте Пријатна : Ви треба храна, топлина светилка во вашиот ресторан, тоа го задржува храна и топли јадења, се избегнува чести греење и промените оригиналниот вкус на храната, клиентите и вработените ќе го сакам.Широко се Користи : Можете да ја користите храната потоплите во вашата домашна кујна, бифе, хотел, ресторан, училиште кафетеријата, разни собири, дури и на бар на заводот кујна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите