.

.

Храна Топлина Светилка Храна Потоплите Светилка Со 250W Светилка 60-180cm Должина Вклучена Храна Топлина за Зачувување на Лустерот 290mm Абажур

Храна Топлина Светилка Храна Потоплите Светилка Со 250W Светилка 60-180cm Должина Вклучена Храна Топлина за

DEN 3119.76

Износ
Во продавницата.

【Прилагодлива висина храна топлина светилка】целата висина опсег на светилка е 130-180cm / 4.3-5.9 ft.Вистинските затегнувачка висина треба да биде помалку од 180cm / 5.9 ft. 【Добри топлина зачувување ефект】250 W храна посебни сијалица, рамномерно загревање, добра храна изолација ефект. 【Лесен за употреба】по инсталирањето на храна топлина зачувување светилка, можете да го вклучите или исклучите светлото со нежно вртење на прекинувачот. 【Широк спектар на апликации】многу погодна за училиштето или хотел, заштеда најмногу енергија. 【Во хармонија со вашата продавница атмосфера】имаме различни бои и стилови на храна греење светилки, прекрасен изглед, декорација и практичност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите