.

.

Зоолошката градина на Медицински Лаборатории 10 Пакет на Pleco Банкет Блокови

Зоолошката градина на Медицински Лаборатории 10 Пакет на Pleco Банкет Блокови

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Пакет Од 10 Зоолошката Градина На Медицински Лаборатории Место Банкет Блокови.Обезбедува Можност За Дното Задолжени За Хранење Телиња Да Се Носат Mouthparts Природно.Банкет Блок Време ослободување храна блок е голема како одмор фидер.Зоолошката Градина На Медицински Лаборатории Pleco Банкет Блок.Пакет од 10.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите