.

.

C&S Дива Птица Храна Грутки 27 Унци, 6 Pack

C&S Дива Птица Храна Грутки 27 Унци, 6 Pack

DEN 805.92

Износ
Во продавницата.

Помага во намалување на посети на верверички на вашиот фидер.Третира ќе стане мека и свитливи на 100 степени ако се изложени на екстремната топлина.Се привлечат повеќе птици & помалку верверички со топла пиперки.Тоа е погоден за годината употреба и доаѓа во resealable пакет подготвени за лесно издавање во вашиот фидер.Лесно да се служи, не-хаос и без-отпад грутки.Направен во САД.Стил : Топло Црн Пипер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите