.

.

PTNHZ ТРКИ 2 парчиња 1.25 Универзална JDM Стил Брз Latch Браник Ослободување Fastener Push Копчето Палка Худ Заклучување со Pin Клип Комплет Брз Игли за Авто Автомобил Браник Худ Та

PTNHZ ТРКИ 2 парчиња 1.25 Универзална JDM Стил Брз Latch Браник Ослободување Fastener Push Копчето Палка Худ

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ помага во одредување и затегнување на хаубата се уште е задача на оригиналниот заклучување на предната страна.Доколку имате потреба да го инсталирате на хауба, се препорачува да се инсталира на неколку повеќе и да се задржи оригиналната заклучување.Овие заклучување копчиња држи мала тежина капи од вибрации додека возите или кривина.Безбеден вашиот мотор залив и да се стави на позитивна заклучување на вашето возило е худ.Овие Заклучување монтирани худ иглички дојде заврши со инсталација на хардвер.Дупчење е потребно за да одговара на иглички правилно да хауба.Димензии& Материјал : Главата големина latch : 1.25"(32-милиметри)Должина на монтирање на студ : 2.13 инчи (54mm)Секој елоксирани мини Брзо-Latch е изградена на Т-6 алуминиум и нерѓосувачки steel Package се Вклучени : 2x Худ Игли за Заклучување. (100% Сосема Нов Никогаш Не Се Користат Или Се Инсталирани).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите