.

.

Qiilu Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Хаубата, Универзален Автомобил Пропустливи Налепница Покрие Хауба, Автомобил Проток на Воздух Налепница(Карбонски в?

Qiilu Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Хаубата, Универзален Автомобил Пропустливи Налепница Покрие

DEN 518.16

Износ
Во продавницата.

【Fitment】 Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Хаубата универзална вклопат за повеќето автомобили и возила. 【Лесна Инсталација】 Лесна инсталација со лепење на вашиот автомобил худ. 【Долготрајни & Трајни】 Автомобил Пропустливи Налепница Покрие Худ е направен од тешки здрав ABS пластика, алуминиум решетката решетката за проток на воздух доза. 【Прекрасен Изглед】 самолепливи и декоративни автомобил худ се пропустливи ви дава автомобил елегантен и кориснички изглед. 【Добри По-Продажбата на Услугата】 Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори што и да се реши проблемот во рок од 24 часа.Боја : Карбонски влакна боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите