.

.

OMAC Авто Надворешност Додатоци Автомобил Худ се Пропустливи Лажичка Кит | Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Црн | Вклопува Kia Telluride 2020-2022

OMAC Авто Надворешност Додатоци Автомобил Худ се Пропустливи Лажичка Кит | Декоративни Проток на Воздух Доза

DEN 1437.60

Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : се Вклопува Kia Telluride 2020-2022. Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.СВОЈСТВА : се Направени од високо квалитетна ABS пластика.Аспираторот се пропустливи дава на вашето возило прилагодено изглед.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : едноставен за инсталација, Без сечење или дупчење што се бара, со силна двострано лепило, лесно лепило инсталација, само се држи на саканото место.НЕМА инструмент потребно, чистење на автомобил површината пред лепење.Answer : ___________________________ NOTE : воздух лажичка е само за декоративни, нема значителни топлина дисипација функција.ПРЕДНОСТ : OMAC САД се наоѓа во НАС, и ние ќе се превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите