.

.

Кафе Грав & Чај Лист, Тропски Страст Iced Чај, 20 Кт. Чај Кеси

Кафе Грав & Чај Лист, Тропски Страст Iced Чај, 20 Кт. Чај Кеси

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

Тропски Iced Чај : Нашата страна куби, чиста Тропски Страст Iced чај е совршено во комбинација со слатко-горчлив вкус вкус на страст овошје и сладок вкус на guavas за супериорен iced чај.Квалитетот Чај Кеси : Секој чај торба е составен од рака бере лисја, секна, сушена и преработена од целиот свет; Вклучува 20 чај кеси во една конзерва контејнер кој е совршен за kinki.Целиот Лист Чај : Ние ги користиме целата чај остава со пирамида во облик на чај кеси да го задржат чај е природен својства; Проверете широк спектар на нашите чаеви како црна, зелена, билни, улонг, decaf и кофеин-слободен чаеви.Рака-Помеша Чај : Ние работиме директно со приватна, семејна сопственост чај имот да му се посветам на најдобри чај лисја од Шри Ланка, Кина, Тајланд, Јапонија и Индија, а потоа ние рака-мешавина нив на локално ниво за максимална свежина.Роден и Сварено во Јужна Калифорнија : Од 1963 Година, На Кафе Грав и Чај Лист е познат за стручно печено coffees и рака помеша чаеви од најдобрите ресурси во светот.Вкус Име : Тропски Страст.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите