.

.

GEDORE 248 H-100 Recoilless Чекан d 100 mm

GEDORE 248 H-100 Recoilless Чекан d 100 mm

DEN 739.20

Износ
Во продавницата.

Со hickory се справи.Раска-доказ, да се загрози-доказ и носат-отпорни, polyamide глави, 75 Брегот на Слоновата, тестирани за да -20 степен C. во Прав-обложени со сребрена чекан-ефект глеѓ.GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна понуда на high-end алатки, специјални алатки.На GEDORE квалитет ветување е врз основа на 100 години од фалсификување надлежност.Најблиску се обрнува внимание на секој детал на секоја поединечна GEDORE алатка : квалификуван персонал, интелигентни изградба, прва класа материјали и современи методи на производство.Глава дијаметар 100mm, Должина 1000 мм, со hickory рачка, Раска-доказ, да се загрози-доказ и носат-отпорни, polyamide глави, 75 Брегот на Слоновата, тестирани за да -20 степен.Прав-обложени со сребрена чекан-ефект глеѓ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите