.

.

Тула Duckbill Чекан Рамен Устата Двојна Глава 500g Чекан Главата Тули Чекан Геолошки Чекан за Кршење Отвори Карпи

Тула Duckbill Чекан Рамен Устата Двојна Глава 500g Чекан Главата Тули Чекан Геолошки Чекан за Кршење Отвори

DEN 285.60

Износ
Во продавницата.

Површината е полиран и има висока цврстина.Може да се првично мерење на цврстината на карпата.На врвот на тули чекан, може да се зголеми сила точка и да се зајакне сили.Направени од високо јаглероден челик за издржливост.Целиот е на термичка обработка, отпорност и отпорност на абење. 1. Направени од високо јаглероден челик за издржливост 2. Целиот е на термичка обработка, отпорност и отпорност на абење 3. Површината е полиран и има висока цврстина 4. На врвот на тули чекан, може да се зголеми сила точка и да се зајакне сили. 5. Може да се првично мерење на цврстината на карпата 6. Гумена рачка за удобен зафат .

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Weight:
Approx. 906g / 32oz 
  :
Package List:
1 * Brick Hammer :

Им се допаѓа и на купувачите