.

.

Девојки Спална соба Оркестарот Еднорог Пештерата Дрвени Знак Детска Соба Ѕид Виси Знак Не Момчиња Дозволено Знак за Девојки Бебе Соба Вратата

Девојки Спална соба Оркестарот Еднорог Пештерата Дрвени Знак Детска Соба Ѕид Виси Знак Не Момчиња Дозволено

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Издржлив материјал : се направени од издржлив дрвен материјал, децата декоративни виси знак е сигурен и здрав за употреба, не е лесно да се кавгата и згаснат, издржливи и долготрајни да ги задржи своите бои и модел добро и може да се закачи во затворени простории и на отворено.Спецификации : Димензии : прибл.Широк апликации : еднорог дрво виси знак е погодна за декорација девојки спални соби, деца playrooms, спални, детски градинки, итн.Лесен за користење : дрвени виси девојка соба знак е опремен со панделка, која е поврзана со знак, правејќи го тоа лесно за вас да висат на вашата соба директно, нема други алатки се потребни, обезбедување на вашата соба или лица со брз и лесен за декорација., убава и практичен дизајн за вас; Ова еднорог виси знак е исто така убав подарок за децата, или пријатели кои имаат деца.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.Она што ќе добиете : пакетот содржи 1 парче на дрвени еднорог девојка пештерата знак кои мерки за 9.8 x 11,8 инчен Материјал : дрво Бои : шарени Пакетот вклучува : 1 x Еднорог девојка пештерата дрво знак Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слика е.8 x 11,8 инчен, доволно голем за да ги видите и не заземаат многу врата или ѕид простор, со што импресивен ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите