.

.

Бебе Зона Знак Xing Подарок Новина Плаче Пелена Креветчето Соба Вратата Расадник Седат Заменик Налепница Знак - Налепница Графички Знак - Ќе се Држиме до Било каква М?

Бебе Зона Знак Xing Подарок Новина Плаче Пелена Креветчето Соба Вратата Расадник Седат Заменик Налепница Знак

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет Умре-Намалување на Налепница со Лесен Пилинг рабови.Печатени на трајни, вода и ув отпорни на Винил.Висока Резолуција На Печатење.Винил е заштитена од сите внатрешна и надворешна изложеност.Ветер, дожд, сонце, вода вашиот налепница, ќе остане безбеден.Брза Испорака - Направени во САД.Насоки : да се Обезбеди дека површина е сува и чиста.Стап лепило поддршка на саканата површина.Совршен искината decal налепница за декорација на Autos, спортски автомобили, гардероби, windows, браници, итн.Висок квалитет налепници печатени на висок степен на винил дека ќе трае долго време.Ние правиме и бродот на нашите наредби од САД, тоа значи брза испорака и квалитет на производите.Ви благодариме за шопинг со Мојот Налепници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите