.

.

Задоволство Дух Црвен Камион Добредојдовте Знак за Пред Врата Дома Декор Ѕид Виси Селски Дом Оркестарот Отворено Украси за Тремот Сезонски Farmhouse Дрвена Врата Здра?

Задоволство Дух Црвен Камион Добредојдовте Знак за Пред Врата Дома Декор Ѕид Виси Селски Дом Оркестарот Отворено

DEN 1617.60

Износ
Во продавницата.

★ 3 D ПРЕД ДИЗАЈН-Употреба на врвот дрвен материјал од farmhouse земја стил да се направи на црвениот камион дома добредојдовте знак.Лесен за употреба и да се откажам, или да користите како housewarming подарок, роденденски подарок, housewarming, Божиќ подарок, итн.Рустикален добредојдовте знак мерки за прибл.Одличен Подарок Знаци За Најблиски. Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : . ★СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА-Изненадување некој близок со еден од нашите симпатична сезонски вратата hangings!Совршен за пролет, лето, есен, зима декорација, Божиќ, Велигден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и на повеќе фестивали.Со дебело јаже, ја обеси на вратата, вашето семејство ќе се погледне напред следниот голем ден многу.Овие украси содржат магнет дизајн, што го прави лесно да се закачите на нив на камионот добредојдовте знак површината, да ги користите за да ја промените и натпревар соодветните сезона украси. ★ПАКЕТ-ќе добиете едно парче виси добредојдовте знак и 6 парчиња меѓусебно сезонски магнетни украси.Пакетот вклучува - 1 x виси добредојдовте вратата знак & 6 x стил меѓусебно сезонски празник влошки.★КАМИОН ДОБРЕДОЈДОВТЕ ЗНАК-3 D црвен камион добредојдовте знак со бивол plaid лак вклучува 6 компјутери меѓусебно празник икони со Америка знаме, Тикви, Зајакот и Моркови, Роденден шапка и торта и подароци, Божиќ дрво. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. Ве молиме да купи некои сметаат влошки од да се држиме на грбот на нашите добредојдовте знак за да се избегне судир при отворање и затворање на вратите.35", голема димензија и јасно печатење зборови го направи видлив дури и од долго растојание.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите