.

.

20W PD Брзо iPhone Полнач 2-Pack [Apple MFi Заверена] Тип C Моќ Ѕид Полначот со 6FT Кабел Компатибилен Телефон 12/12 Мини/12Pro/12 Про Max/11/11 Про Max/Xs Max/XR/X

20W PD Брзо iPhone Полнач 2-Pack [Apple MFi Заверена] Тип C Моќ Ѕид Полначот со 6FT Кабел Компатибилен Телефон

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Дури и по користење на кабелот за долг временски период, кабли се задржи нивниот оригинален изглед.0 Брз USB В Ѕид Полнач,2 x 6 FT MFi Заверена USB Кабел.Универзална Компатибилност : Работи Со Телефон 12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/SE 2020/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X 8 Плус, i Pad.Полнење на Телефонот 12 до 50% капацитет за само 30 минути.Apple MFi Сертификација гарантира 100% беспрекорна компатибилност со Apple уреди.ПРЕМИУМ ПОДДРШКА : Поддржани од страна на YICSAM Живот Слободни Замена за да се докаже важноста ние во собата на квалитет.bulit-во мулти-систем за заштита, одбегнување од текот-напон, над-бесплатно, во текот-топлина, итн.Смарт чип, вклучително и во MFi заверена кабел одговара на моменталната се бара од страна на Apple уред автоматски, го полните вашиот уред брзо, безбедно и стабилно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите