.

.

COOYA Цртичка Полнење Кабел Замена за OnePlus 7 Полнење Кабел, да Искриват Полнење Кабел за OnePlus 7 Pro/ 7T/ 8 Pro, 6FT 2Pack Тип C Кабел Цртичка Полнење за OnePlus 6T/ 6, OnePlus 5T/ 5, OnePlus 3T/ 3

COOYA Цртичка Полнење Кабел Замена за OnePlus 7 Полнење Кабел, да Искриват Полнење Кабел за OnePlus 7 Pro/

DEN 263.52

Износ
Во продавницата.

Поефикасно да го полните вашиот One Plus 7 T 7 T Про 7 Pro 7 6 T 6 5 T 5 3 T 3 од кога било досега.Цел живот пријателски услуги на клиентите.COOYA USB C Држачи за Кабел 6 FT Искриват Полнење Долг Кабелот за One Plus 7 Pro, 7 T, 7 T Про, 8, 8 Pro, Цртичка Полнење за One Plus 7 6 T 6 5 T 5 3 T 3. ● Цртичка Полнење и Брз Пренос на Податоци.Компатибилен Со : Овој USB C Кабелот е специјален дизајн за One Plus паметен Телефон (бара употреба со оригинални oneplus полначот), 5 V 6 A Искриват Задолжен за One Plus 7 Pro, One Plus 7 T, One Plus 7 T Про, One Plus 8, One Plus 8 Про.0 Гарантира пренос на Податоци до 480 Mbps.Она што Ќе Добиете : COOYA за One Plus Искриват Полнење/ Цртичка Полнење USB C Држачи за Кабел 6 FT-2 Pack, Поддржан од COOYA 30 Дена грижете се-слободен задоволство решение. 5 V 4А-Цртичка за Полнење.Супериорен Трајност и Сигурност : Ова One Plus цртичка држачи за кабел доаѓа со тешки TPE слој и премиум алуминиумски домување, на Обезбедување на безбедна и сигурна статусот на полнење, Згора на тоа, тоа е полесно да се преживее во секојдневниот носење и кинење со повеќе shield заштита. 6 FT Долго Тип C USB Кабел : Со нашите Цртичка Полнење USB-C Кабел 6 FT Должина за да стигнат до вашата потреба во различни ситуација, можете да lye слободно се на вашиот кревет, троседот, дома и во канцеларија, backseat на вашиот автомобил.One Plus 3, One Plus 3 T.One Plus 5, One Plus 5 T,.Безбедна и Ефикасна Наплата & Синхронизација : Ова One Plus Брзо Полнење Кабел е изградена-во 56 KΩ отпорник, да се обезбеди брзо и безбедно полнење, да се спречи било оштетување на вашиот One Plus уреди.Сакаме да им се помогне!!!.Куршуми Безжична.Овој Тип C Кабелот е СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН за ONEPLUS паметни телефони за Цртичка Полнење& Искриват Полнење, САМО Нормално Полнење(5 V/2 A) за Други USB-C Уреди.One Plus Nord, One Plus Пупки.One Plus 7, One Plus 6, One Plus 6 T,,. 5 V 4А-Цртичка Полнење за One Plus 7, One Plus 6 6 T, One Plus 5 5 T, One Plus 3 3 T, Куршуми Безжична.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите