.

.

GYZCZX Лист Ѕид Виси Модерен 3D Метал Ѕид Декорација Спална соба Дневна Соба Железо Занаетите Pendant

GYZCZX Лист Ѕид Виси Модерен 3D Метал Ѕид Декорација Спална соба Дневна Соба Железо Занаетите Pendant

DEN 6216.00

Износ
Во продавницата.

Функција : ги красат.Материјал : железо.Стил :Пост-модерни/Кинески стил/едноставна Европски стил, итн.Процес : Рака.Се применува сценарио : Дневна соба.Функција : decorate Material : iron Style :Пост-модерни/Кинески стил/ едноставна Европски стил, итн.Процес : Hand Spacious: Дневна соба/канцеларија/спална соба, итн.Тип на ѕид декорација : цвеќиња и plants Weight:3.2 килограми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите