.

.

Автентични Вистински Бивол XL Врежан Longhorns / Црна Кожа Планината Управува Рогови / Уникатен Ѕид Hangings и Дома Декор од Черепи Блаженство (XL Рогови, Врежан Рогови)

Автентични Вистински Бивол XL Врежан Longhorns / Црна Кожа Планината Управува Рогови / Уникатен Ѕид Hangings

DEN 23016.00

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Автентичен на животните управува рогови и највисок квалитет carvings.Ние работиме директно со талентирани занаетчии со години специјализирана обука за да се обезбеди вашиот ѕид виси е ништо, но најдобро.МЕРЕЊА - Должина на Кожа Планината (без рогови) : 23.5" / 60 см, Должина (вклучувајќи ги и рогови) : 90.5" - 106" / 230-270 cm.Рогови' боја и форма се разликува малку од секое животно е различен.SAFE во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ и без мака се ВРАЌА - Добиете вашиот нов ремек-дело доставени директно до вашиот дом, било каде во светот.Ние ќе се пакувам внимателно и бидете сигурни дека тоа ќе пристигне совршен и подготвен да ја покажат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите