.

.

Zerodis Птица Нога Прстени, Метал Птица Нога Милениче Птици Обука Поводник Прстени Птици Летање Додаток Нога Птица Нога Обука Активност Прстени за Пет Обука

Zerodis Птица Нога Прстени, Метал Птица Нога Милениче Птици Обука Поводник Прстени Птици Летање Додаток Нога

DEN 194.16

Износ
Во продавницата.

Едноставен дизајн со 2 прстени, лесен за инсталација на птица нога, удобен и практичен за употреба.Може да поврзете различни нозете и глуждовите, може да ротира 360°, и птици може да се движат послободно.Погоден за мали и средни птици, многу убав подарок за папагали љубовници.Може да се користи, нема да им наштети на нозете на птиците, да им дозволи да се движат слободно.Едноставно да се применуваат и лесно да се отстрани и повторна употреба.Ова ќе се помогне да се намали одгледување трошоци.Функција : 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти, трајни и долг животен век.2. Едноставен дизајн со 2 прстени, лесен за инсталација на птица нога, удобен и практичен за употреба.3. Може да се користи, нема да им наштети на нозете на птиците, да им дозволи да се движат слободно.4. Може да поврзете различни нозете и глуждовите, може да ротира 360°, и птици може да се движат послободно.5. Погоден за мали и средни птици, многу убав подарок за папагали љубовници.Спецификација : Предмет Тип : Птица Нога Rings Material : Нерѓосувачки Steel Usage : Птица Anklet Прстени, Anklet Додатоци Пакет Листата : 10 x Птица Нога Rings Note : ве Молиме овозможи 0‑5mm/ 0-0.2 во грешка поради прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Item Type:
Bird Foot Rings
Material:
Stainless Steel
Usage:
Bird Anklet Rings, Anklet Accessories
Package List:
10 x Bird Foot Rings :
Please allow 0‑5mm/ 0‑0.2in error due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите