.

.

XDYFF Хрчак Замав Играчка за Кафез, се Крие Стаорец Качување Играчка за Мали Животни Додатоци за Gerbils, Гвинеја Свињи, Chinchillas и Други Мали Животни

XDYFF Хрчак Замав Играчка за Кафез, се Крие Стаорец Качување Играчка за Мали Животни Додатоци за Gerbils, Гвинеја

DEN 813.12

Износ
Во продавницата.

[Size] - ве Молиме погледнете на сликата погоре. [Материјал] - Овој хрчак куќа е направена од apple дрво, кое е безбедно за домашни миленици, и е полн со природни дрво мирис. [Голема Забава] - Интересни играчки и останатите производи, да обезбеди засолниште за вашиот мал животните, намалување на досада и да се подобри активност нивоа, не само што се интересни играчки, но, исто така, се чувствува отпорни на млечни алатки, обезбеди здрав раст на мали миленичиња заби, wholeheartedly грижа за вашиот фаворит. [Употреба] - Погоден за хрчаци, глувци, Сирискиот хрчаци и други кожен животни.Можат да бидат поставени во хрчак кафез. [Услуги на клиентите]- Ние сме професионални милениче материјали продавачот.Ако сакате да знаете повеќе за домашни производи, имаме доверба да ви обезбеди со најдобар квалитет.Сепак, ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле и се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем.Интересни играчки и останатите производи, да обезбеди засолниште за вашиот мал животните, намалување на досада и да се подобри активност нивоа.Замав играчки привлечат мали животни да се скрие, патеката, скокаат и да потера едни со други, промовирање на здрави активности.Лулашката дизајн го привлекува вниманието на мали животни како хрчаци кога се качувале и играње, и инсталацијата е многу едноставна.1. Ве молиме проверете внимателно и го избере соодветна големина за вашето домашно милениче.2. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите