.

.

Одг Тргување Игра Со Карти, Мечот И Штитот Застрашувачки Владеење Бустер Кутија [36 Пакети]

Одг Тргување Игра Со Карти, Мечот И Штитот Застрашувачки Владеење Бустер Кутија [36 Пакети]

DEN 2471.76

Износ
Во продавницата.

Правило на Замрзнати Тундра!.Правило на Замрзнати Тундра!Искористете ја предноста со Pokmon на замрзнатото земјиште, со моќен Мраз Rider Calyrex VMAX и Сенка Rider Calyrex VMAX плус Galarian форми на Articuno, Zapdos, и Moltres!Фантом hauntings, завива blizzards, и диви battlesexpand рамките ofyour Pokmon стратегија со нови сили и нови можности.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите