.

.

Одг Тргување Игра Со Карти: Прослави Мини Калај (Стилови Варираат)

Одг Тргување Игра Со Карти: Прослави Мини Калај (Стилови Варираат)

DEN 417.60

Износ
Во продавницата.

2 Покемон ТЦГ : Прослави 4-картичка бустер пакет. 1 дополнителен Покемон ТЦГ бустер пакет. 1 металик Покемон монета иам Покемон 25 лого.На Покемон уметност картичката покажува на уметноста од оваа Мини Калај—може да се соберат и да се комбинираат сите 8!.Покемон Фаворити во Вашата Дланка!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите