.

.

Безжична Игри Глувчето Лесни Саќе Дизајн 3200 DPI Батерија Гејмерски Глушец со 16 Виножито позадинско осветлување, USB Приемник,Компатибилен со PC Гејмерите и Xbox и PS4 Кори

Безжична Игри Глувчето Лесни Саќе Дизајн 3200 DPI Батерија Гејмерски Глушец со 16 Виножито позадинско осветлување,

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

Опремен со шест копчиња : Левото копче, Десно копче, Напред, Назад, DPI копчето и Скролувајте тркала. 【Широк Compability】Овој безжичен глушец е опремен со висок квалитет omoron префрлување, може да се кликне до 5,000,000 пати, а исто така може да се користи за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Лаптоп, Компјутер, десктоп, Macbook и друг уред кој има USB порт и поддршка на Windows 98/2000/МИ/NT/XP/VISTA/7/8/10/11/MAC OS итн,.4 GHZ Безжична Конекција】Овој безжичен игри глувчето за усвојување на напредни 2. 【4 Прилагодливи DPI и Флексибилни Копчиња】 Прилагодливи DPI брзина прекинувач : 800-1600-2400-3200, лесно и безгрижно контрола на брзината.4 GHz безжична трансмисија технологија, може да бидат поврзани со приклучување на Нано USB приемник кој место во дното слот на глувчето на компјутерот USB порт.Приклучување на USB приемник во USB интерфејс директно, без било други возачи или софтвер.Answer : ___________________________ Note : Врска од далечина не може да биде над 10 метри, и pls се сврти на глувчето кога се поврзувате. 【65 G Ultralight Ергономски Саќе Школка】Овој лесен PC игри глувци е дизајниран со О облик перфорирани форма, ја намалува телесната тежина, заштедува повеќе енергија, ги подобрува топлина дисипација, продолжување на работниот век, долга плетенка paracord кабел го прави да се движи повеќе флексибилен, ергономски домување може да се вклопи во вашата дланка совршено на кој начин ќе го тоа, се направи со користење на повеќе удобно, посебно кога игри.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите