.

.

Астро Момче: Видео Играта - Nintendo Wii

Астро Момче: Видео Играта - Nintendo Wii

DEN 615.60

Износ
Во продавницата.

Интуитивен борба против системот кој додава длабочина да игра без комплексност.Создавањето на брилијантен научник, овој смел млади робот е исполнета со голем број на неверојатни моќи, од ласери и арм топови за да се супер брзина и лет.Опис на производот Поставете во футуристички Метро Град, Астро Момче е за еден млад робот со неверојатна моќ создадена од страна на брилијантен научник.Кога футуристички Метро Градот се наоѓа соочува со нови и невидени опасност, има само една фигура на кои тоа може да се претвори : Astro Момче.Искуство во светот на овој смел млад херој како што ракуваат неверојатна моќ да се борат орди на непријателите и огромен газдите.Борбата Огромна Газдите ги Видите поголеми.Се заштити градот од Зло Видите поголеми.Надградливите системи за Астро Момче го земе својот класичен способности како Ласерски Прсти и Задните Митралези, и ја зголемува го на рецка со Рака на Топови и да се Вежба во Напад.Ќе вашите напори биде доволно за да се спаси denizens на Метро Градот и да ви помогне да стане херој што требаше да биде?Клучните Функции Игра : Игра сина енергија-напојувани млади робот Астро Момчето како тој се обидува да го спаси Метро Градот се Заштити градот од користеше вашиот неверојатни моќи, вклучувајќи супер сила, лет, рака топови и вежба напади Пит своите способности против бранови на непријателите и на колосална газдите се Качат на една авантура во кој возбудлива platforming акција и воздухот борба Споделување на суперхерој да се забавуваат со еден пријател во рамо до рамо со две-плеер ко-оп режим.Нашиот херој застанува на едно патување во потрага по авантура во nether светот на робот гладијатори, пред тој се враќа во Метро Градот каде тој го наоѓа своето место во светот.Сега тој мора да се подготват да се соочи со својата судбина, повикување сите негови овластувања во одбрана на се што тој поседува почитувани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите