.

.

Blazblue: Централна Фикција - PS4 [Дигитален Код]

Blazblue: Централна Фикција - PS4 [Дигитален Код]

DEN 1454.40

Износ
Во продавницата.

40+ час приказна режим со целосно анимирани намали сцени ги поместува границите на борбена игра раскази.Епски Естетски.Екстремно детални 2 D рака подготвени sprites заедно со неверојатен 3 D донел потекло создаде светот за разлика од нешто што сум го видел.Преполна список од над 30+ ликови нови и стари битка преку 60+ различни фази.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите