.

.

Bandai Хоби - 30 Минута Мисии - Вода Decals Повторното Користење (2553520)

Bandai Хоби - 30 Минута Мисии - Вода Decals Повторното Користење (2553520)

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Модел.Објектот Пакет Димензија : 4.33 "L X 7.4" W X 6.3 " H. Точка Пакет Тежина : 16.0 Унци.Земја На Потекло : Сад. #01 30 Минути Мисии Вода Decals Повторното Користење 1 "30 Минута Мисии", Bandai Духови.Се погледне за потеклото на пратката : Само предмети испратени од рамките на Северна Америка се продадени од страна на овластени U. S. Трговците на мало.Производот кутија ќе имаат Bluefin / Namco Bandai предупредување етикета, што е доказ дека сте купување на официјално лиценцирани Bandai производ, кои се распределуваат од страна на неговиот единствен и овластен дистрибутер (Bluefin ) за U. S. Пазари.Овој производ има се целосно тестирани за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност.Го стави етикета, исто така, дава право на набавувачот за поддршка на производот помош во рамките на сад.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите