.

.

Измама IV: Крвните Врски - PlayStation Вита

Измама IV: Крвните Врски - PlayStation Вита

DEN 1668.48

Износ
Во продавницата.

UPC : 040198002516. СЛЕДИ ПРИКАЗНАТА НА LAEGRINNA, АНИМИРАНА ФРАГМЕНТ НА ЕДЕН ЗАТВОРЕН ЃАВОЛОТ ДУШАТА, КАКО ШТО ТАА БИТКИ НЕГОВИТЕ НЕПРИЈАТЕЛИ ОД MISCHIEVOUSLY ПРИВЛЕЧЕ НИВ ВО СТРАТЕШКИ ПОСТАВЕНИ СТАПИЦИ.F ROM ВОЗЕН КАМЕЊА И ГИ ИЗНЕСЕ ЅИДОВИ ЗА ДА СЕ ПРОЛЕТ ОДБОРИ, ЖЕЛЕЗО MAIDENS, ЧОВЕЧКИ ТОПОВИ, ПАЃА КАДИ И БАНАНА ЛУШПИТЕ,.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите