.

.

Професор Layton наспроти Феникс Јовановски: Аце Адвокат - 3DS [Дигитален Код]

Професор Layton наспроти Феникс Јовановски: Аце Адвокат - 3DS [Дигитален Код]

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Во средновековниот град каде што луѓето живеат во страв од магии и оние кои ракуваат тоа, Професор Layton и Феникс Рајт, заедно со своите помошници Лука и Маја, ги здружуваат силите за да се соочи со опасна патување исполнето со ужасни мистерии кои не може да се реши со чиста логика.Откривањето на тајните на unmapped град!.Професор Layton vs Феникс Рајт Аце Attorney Join силите со експерт истражувач Професор Layton и аце адвокат Феникс Рајт во оваа неверојатна crossover авантура!Дознајте што нови пресврти тие донесе на судница, како тие да се реши загатки и debunk на сведоците лаги.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите