.

.

Baomain M30 Не-вградени Индуктивен Сензор Switch LJ30A3-15-J/DZ Цилиндрични Тип AC 90-250V 400mA 2 Жица 15mm NC(Нормално Затворен) CE

Baomain M30 Не-вградени Индуктивен Сензор Switch LJ30A3-15-J/DZ Цилиндрични Тип AC 90-250V 400mA 2 Жица 15mm

DEN 285.36

Износ
Во продавницата.

Модел : LJ30 A3-15-J/DZ ; Жица Тип : 2 Жица Тип.Излез Тип на : NC(Нормално Затворен); Сензор Откривање на Далечина : 15mm.Напон : AC 90-250 V.Излезна Струја : 400m A.Тежина : 140g.Теоретска настава : Индуктивен Сензор;Излез Тип на : NC(Нормално Затворен);Дијаметар на Главата : 30мм;Откривање на Далечина : 1-15mm Wire Тип : AC 2 Жица (Кафена, Плава) Switch Изглед Тип : Цилиндар Type Supply Напон : AC 90-250 V;Тековната Излез : 400m A;Одговор на Фреквенција : 100 Hz Operating Температура : -25°C до +65°C (Не-замрзнување Состојба)Големина : 7.5 x 4cm/3" x 1.6"(L*Макс.Кол)Кабел Должина : 1.2 m/47.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите