.

.

3M 1-25-FMV02 Празнина Полиестер Етикета Производи FMV02, 1 Широк, 25 yd. Должина, Сребро.

3M 1-25-FMV02 Празнина Полиестер Етикета Производи FMV02, 1 Широк, 25 yd. Должина, Сребро.

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Лагер е дизајниран за голема брзина умре сечење и матрица соголување.Не се препорачува за состојба на прес апликации.Лепило суви состојки се наведени од страна на ФДА како индиректен контакт со храна адитиви кога се користи во пакување на храна со минимум можноста за изложеност.Ги исполнува CONEG барања.На полиестер филмот е врвот обложени да ги прифати повеќето филм мастило системи и термички трансфер печатење. 3 M подесувате евидентно Етикета материјали Fmv02 е 2.0 мили светла Сребро празнина полиестер врвот обложени лице акции со 0.9 мили p1410 постојан tackified акрилик лепило на 50 lb.Супер calendared Kraft лагер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите