.

.

Lexmark Екстра Висок Принос Магента Врати Програма Тонер Кертриџ за НАС Владата, 20000 Принос (X792X4MG)

Lexmark Екстра Висок Принос Магента Врати Програма Тонер Кертриџ за НАС Владата, 20000 Принос (X792X4MG)

DEN 3605.28

Износ
Во продавницата.

пакет димензии : 20.32 см L x 29.21 cm W x 48.26 см Х Тип на Производ : МАСТИЛО ИЛИ ТОНЕР.земја на потекло : сад.пакет тежина : 5.71 lbs.Lexmark X792 Екстра Висок Принос Магента Врати Програма Тонер Кертриџ за НАС Владата (20 000 Принос) (TAA во Согласност Верзија на X792 X1 MG).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите