.

.

100pc 5.1 Плоштад Правоаголник Пена за Чистење Брис Стапови за Растворувач Формат Инкџет Принтер Roland Оптички Опрема

100pc 5.1 Плоштад Правоаголник Пена за Чистење Брис Стапови за Растворувач Формат Инкџет Принтер Roland Оптички

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Вкупно брис должина : 5.1" (128mm), Раководител должина : 0.9" (24mm), Раководител ширина : 0.5" (15mm), Раководител Дебелина : 0.34" (8.8 mm), се Справи со Должина : 4.1" (104mm).Секој пена брис глава е направен од висок квалитет на open-cell пена безбедно да се постават на полистирен вратило.Брис се исто така големи да се користи низ куќата, како што се A/C отвори и отвори околу вашата кујна опсег.Чистење Брисеви се направени специјално за чистење на осетлива опрема како што се печатачи, микроскопа, оптички сензори и безбедно за испарување на печатачки глави.Ние развивме нив за cleanroom употреба и се печат се додека не се подготвени за употреба.Секој пена брис глава е направен од висок квалитет на open-cell пена безбедно да се постават на полистирен вратило.Тие се дизајнирани за да бидат безбедни со силни средства за чистење.Спецификации Вкупно брис должина : 5.9" (150mm) се Справи со Должина : 5.1" (130mm) Глава должина : 0.7" (20mm) Глава ширина : 0.2"(5mm) Глава Дебелина : 0.12" (3.3 мм) Она што е во кутијата?1x 100 компјутери брисеви.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите