.

.

ZHSB NMSB 10CM Ширина Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Лента Облека Маслиново (Боја : Кука додадете Јамка)

ZHSB NMSB 10CM Ширина Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Лента Облека

DEN 2133.60

Износ
Во продавницата.

1.Материјали : најлон.Боја : маслинесто зелена.ширина : 100mm. 2.Должина : 1 метри.Имајте на ум : нема леплива лепило на грбот. 3.Стил : 1m кука +1m јамка / 1m кука / 1m јамка за да изберат. 4.Големина : 1meters должина * 10см ширина. 5.Материјал : Полиестер / Најлон.Многу корисна помошен материјал.Облик : Tape Use : Garment Use : Bags Feature : Еко-Friendly Feature : Топлина Resistance Color : Армија зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите