.

.

Oreck Тип CC Анти-Алерген Исправена Правосмукалка Торба, AK1CC6A, 6-Pack, 6 Pack, Зелена, 6 Count

Oreck Тип CC Анти-Алерген Исправена Правосмукалка Торба, AK1CC6A, 6-Pack, 6 Pack, Зелена, 6 Count

DEN 670.80

Износ
Во продавницата.

АЛЕРГЕН ФИЛТРАЦИЈА : Стапици 99% од честички на 5 microns или поголема.SANISEAL СИСТЕМ : Автоматски се заклучува во алергени, нечистотија и остатоци на располагање, значително намалување на прашината издувам создадена од страна на други vacuums.XL КАПАЦИТЕТ : Има 4x количината на прашина, нечистотија и остатоци од типичен bagless вакуум.РАБОТИ СО : Сите Oreck правосмукалки со приклучните системи.ОВА Е АЖУРИРАНА ВЕРЗИЈА НА СЛЕДНИВЕ ТОРБА : CCPK8 DW.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите