.

.

37 ПРЕДВОДЕНА Потера Strobe Светлина Бар, YCHOW-TECH Теренски Безбедност Трепка Lightbar w/ Трчање, Кочница, се Јават и да се Сврти Сигнал Светла за UTV, АТВ, RZR, Поларис, Може да-сум,

37 ПРЕДВОДЕНА Потера Strobe Светлина Бар, YCHOW-TECH Теренски Безбедност Трепка Lightbar w/ Трчање, Кочница,

DEN 2085.36

Износ
Во продавницата.

ЗА ВАС Блок #2 Блок #3 Обратна Светлина - Бела Боја на Осветлување.Strobe : Жолто Црвено Бела; Стабилна Солидна : Бела.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Многу лесно да се жица и инсталирате.Сите што треба да направите е да се поврзете жици, да се на право место, и да го користите прилагодливи загради за да се инсталира на светлината бар да ја саканата позиција.ВИСОК QUALITITY - Леќа се Направени од Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Пластика што е отпорен на гребење и shatterproof.Црна Домување и Заграда се Shockproof и Корозија-Отпорни, Над 50.000 Часа животен век, Тешко е Доволно за да се Застане без Оглед На Патот Фрла во Вас!.ШИРОКА ПРИМЕНА на општите работен напон : DC 9-30 V.Широко се применува : моќен 37 инчи strobe потера светлина бар совршено одговара за сите теренски возила, UTV, АТВ, RZR Поларис, Камери-на, Камион, SXS, ЏИП, итн.Исто така, може да се користи во било суровата средина без проблем на сите.Големина : 37inch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите